Başlıklarda Özetlerde İçeriğin Tamamı

Büyükşehir’in gönül sofrası Değirmenönü’nde kuruldu 29.03.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası bu kez Değirmenönü Mahallesi'nde kuruldu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programa katılan Başkan Zolan, mahalle iftarları ile ramazanın güzelliklerini hep birlikte yaşadıklarını ifade etti.
“Büyükşehir’le Ramazan” dolu dolu yaşanacak 29.03.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayının dolu dolu yaşanması için ilahi dinletilerinden tasavvuf musikisine tiyatrodan söyleşiye, 8 farklı program hazırladı. Başkan Zolan, Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenleyecekleri “Büyükşehir’le Ramazan” adlı programlara tüm hemşehrilerini davet etti.
Denizlililer, Büyükşehir’in gönül sofrasında buluşuyor 28.03.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca vatandaşları aynı sofrada buluşturduğu iftar sofrası Akvadi’de kuruldu. Başkan Zolan, ramazanın maneviyatının, ruhunu, aynı sofrada buluşmanın huzurunu kendilerine yaşatan tüm vatandaşlara teşekkür etti.
Başkan Zolan: “Denizli’miz geleceğe daha güvenle bakıyor” 28.03.2023
Denizli’nin 50 yıllık içme suyu ihtiyacını karşılaması hedefiyle yapılan Akbaş Barajı’ndan kent merkezine getirilen su, Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ’nin tamamladığı 5.000 tonluk içme suyu deposuna bağlandı. Bunun yanında 10.000 tonluk içme suyu deposu inşaatı da başlattıklarını müjdeleyen Başkan Zolan: “Denizli’miz geleceğe daha güvenle bakıyor” dedi.
Büyükşehir, afetzedelere moral oluyor 27.03.2023
Depremin yaralarını sarmak için ilk günden itibaren gece gündüz çalışan Denizli Büyükşehir Belediyesi, İskenderunlu afetzedelere bir nebze de olsa moral olmak için geleneksel ramazan etkinlikleri düzenliyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sahne aldığı gösteriler başta çocuklar olmak üzere afetzedelerin yoğun ilgisini çekiyor.
Büyükşehir üç ayrı koldan iftar geleneğini yaşatıyor 27.03.2023
Depremin en yıkıcı etkilerinin hissedildiği Hatay’da onbinlerce afetzedeye iftar ve sahur yemeği ulaştıran Büyükşehir Belediyesi, Denizli’de de geleneksel iftar çadırının yanı sıra mahalle iftarları veriyor. Denizlilileri mahalle iftarlarında buluşturmayı sürdüren Büyükşehir Belediyesi ilk gönül sofrasını Yeni Mahalle’de kurdu.
Başkan Zolan afetzedeleri yalnız bırakmıyor 25.03.2023
Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından 5. kez afet bölgesini ziyaret eden Başkan Osman Zolan, eşi Berrin Zolan ile birlikte Hatay’ın İskenderun ilçesine gitti. Denizli Büyükşehir Belediyesi ve diğer kurumların katkılarıyla onbinlerce afetzede için verdikleri iftar ve sahur hazırlıklarını inceleyen Başkan Zolan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gerçekleştirdiği Deprem Konutları ve Yeni Devlet Hastaneleri Temel Atma Töreni’ne katıldı.
Büyükşehir’de gelenek değişmedi 24.03.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesinin her ramazan kurduğu iftar çadırı geleneği bu yıl da devam ediyor. Her yıl olduğu gibi ramazanın ilk günü iftar çadırında binlerce vatandaşla aynı sofrayı paylaşan Başkan Osman Zolan, yemek dağıtımında bulunup hemşehrileriyle bir araya geldi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr