Başlıklarda Özetlerde İçeriğin Tamamı

Büyükşehirin yatırımları çiftçinin yüzünü güldürüyor 01.10.2023
Kırsal kalkınma projelerine aralıksız devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, Bozkurt ilçesindeki çiftçilere ihtiyaçları olan tohum eleme makinesi ve katı gübre dağıtma römorku hibe etti. Büyükşehir Belediyesi olarak üreticilerin yanında olmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Zolan, “Üreten bizim başımızın tacıdır” dedi.
Domuz Deresi’ne Büyükşehir eli değiyor 30.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Gerzele Mahallesi’nde doğal güzelliğe sahip Domuz Deresi’nde düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Denizli'nin doğal güzelliklerine sahip çıktıklarını vurgulayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Çalışmalar tamamlandığında Domuz Deresi adıyla bilinen vadimizin güzelliğine güzellik katacağız" dedi.
Başkan Zolan’dan Ganire Paşayeva için taziye mesajı 29.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Azerbaycan Milli Meclisi Kültür Komisyonu Başkanı Milletvekili Ganire Paşayeva için taziye mesajı yayımladı.
Denizli’nin gururu: Büyükşehir İtfaiye 28.09.2023
İtfaiye Haftası ile teşkilatın 309. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen programda Büyükşehir İtfaiye’nin modern araç, ekipman ve teçhizatlarını sergileyerek yangın ve deprem gibi afetlere müdahalelerini anlatan Başkan Osman Zolan, “Sizlerle gurur duyuyorum” dedi.
Büyükşehir’den “Latin ve Nostalji Konseri” 28.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Grup Laodikeia’nın sahne alacağı, Latin ve nostalji şarkıların seslendirileceği konser düzenleyecek. 1970-80’lerin unutulmaz şarkıların Denizlililerle buluşacağı ücretsiz konser 29 Eylül Cuma akşamı saat 20.30’da Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.
Büyükşehirin genç yetenekleri artık üniversiteli 27.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli kulüpleri bünyesinde bulunan Güzel Sanatlar Sınavına Hazırlık Kursları’nda eğitim alan ve sınava girmeye hak kazanan öğrencilerin tamamı sınavlarında başarılı olarak üniversiteli olma hayallerine kavuştu.
Okul yolu artık daha konforlu ve güvenli 27.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Belediyesi işbirliği ile Pınarkent Mahallesi Ortaokulu’nun ulaşım yollarına sıcak asfalt döküldü. Başkan Zolan ve Başkan Örki, öğrenci ve öğretmenlerin okula rahat ve kolay bir şekilde ulaşmaları amaçlanan asfalt döküm çalışmalarını inceledi.
Denizli Öğrenci Kart’ta vize uyarısı 26.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesinin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu “Denizli Öğrenci Kartı”nda vize döneminin 30 Eylül 2023'de sona ereceği uyarısı yapılırken, yoğunluk yaşanmaması için vize işlemlerinin son güne bırakılmaması istendi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr