Ana Sayfa Projelerimiz Alt Yapı Projeleri Tavas Avdan’a modern atık su ağı

Tavas Avdan’a modern atık su ağı

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, atık su hattı olmayan Tavas ilçesinin Avdan Mahallesi'nde alt yapı atağı başlattı. Proje kapsamında bölgeye 1 adet paket arıtma tesisi ile 12.000 metre kanalizasyon hattı döşenecek.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, Tavas ilçesinin Avdan Mahallesi'nde alt yapı atağı başlattı. Atık su hattı bulunmayan mahalleye modern anlamda bir kanalizasyon sistemi kazandırmak için harekete geçen DESKİ, projesini tamamladığı alt yapı için çalışmalarına başladı. Avdan Mahallesi’ne yapılacak modern alt yapı hamlesi kapsamında bölgeye 1 adet paket arıtma tesisi ile 12.000 metre kanalizasyon hattı döşenecek. Projenin tamamlanması ile Avdan Mahallesi sakinleri modern bir alt yapı sistemine kavuşacak.

“Denizli’nin alt yapı ile ilgili problemi kalmayacak”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Tavas ilçemizin Avdan Mahallesi’nde bugüne kadar atık su hattı yoktu. Büyükşehir Belediyesi olarak mahalle sakinlerimizin modern bir atık su ağına sahip olması için hazırladığımız projenin çalışmalarına başladık. İnşallah Denizli’nin alt yapıyla ilgili problemi kalmayacak ” dedi.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr