Ana Sayfa Projelerimiz Alt Yapı Projeleri Bağbaşı Bölgesi'nde Dev Alt Yapı

Bağbaşı Bölgesi'nde Dev Alt Yapı

Denizli Belediyesi, Bağbaşı ve Gökpınar Bölgesi Yağmursuyu Hattı'nın inşasını tamamladı. Bağbaşı ve Gökpınar bölgesinde en ufak yağmur yağdığında bile ortaya çıkan sıkıntılar artık yaşanmayacak.
  Alt yapı yetersizliği nedeniyle bölgenin küçük yağmurlardan dahi olumsuz etkilendiğini ve sele yol açan faktörlerin tamamen ortadan kaldırıldığını belirten Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, "Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız yağmur yağmasın diye dua ediyordu. Artık bölgenin böyle bir sorunu kalmadı. Biz laf değil hizmet üretiyoruz" dedi.
  Denizli Belediyesi Bağbaşı ve Gökpınar bölgesinin önemli sorunlarından birini daha ortadan kaldırdı. Bağbaşı ve Gökpınar Bölgesi Yağmursuyu Hattı'nın inşasını tamamlanması ile birlikte bölgede artık en ufak yağmur yağışında bile ortaya çıkan sıkıntılar yaşanmayacak. 
  ''50 Kilometrelik Yağmur Suyu Hattı Yapıldı''
   50 km uzunluğunda yağmur suyu hattının yapıldığını ve bölgenin artık yağmur suyuna ilişkin herhangi bir sıkıntısının kalmadığını dile getiren Denizli Belediye Başkanı Osman Başkan Zolan,
"Bundan sonra bölge insanımız yağmur yağarken endişe etmeyecek. Sele yol açan faktörler artık ortadan kaldırıldı. Bağbaşı ve Gökpınar bölgesinin önemli sorunlarından birini ortadan kaldırdık. Bu kış yaptığımız yatırımın getirisini hep birlikte göreceğiz. Söz vermiştik ve sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz Herkese hayırlı uğurlu olsun'' dedi.
  ''Tüm Ege'ye örnek oluyoruz''
  2004 sonrası Denizli’de hizmet anlayışının tamamen değiştiğini dile getiren Başkan Zolan, ''Bundan 9 yıl öncesine kadar etrafımızdaki şehirlere özenir, onlar gibi olmak isterdik. Şimdi ise vatandaşlarımız artık dimdik yürüyor. Çünkü Denizli bir dünya kenti haline geldi ve imrenilen şehir oldu. Masum bir yağmurda bu bölge de facialar yaşanırdı. 2009 yılında bütünşehir ile birlikte Denizli Belediyesi’ne geçen bu bölgemizde söz verdiğimiz üzere çalışmaları hızlandırdık. Bu bölgede 300 bin metrekare alana sahip tam 55 park yapıldı. Basketbol ve oyun alanları hizmete sokuldu. Bağbaşı yolundaki çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor. Bölgenin en büyük sorunlarından biri alan altyapı sorununu ortadan kaldırdık. Yağmur artık eziyet olmaktan çıkacak. Kaygılar sona erdi. Alt yapı konusuna ne denli önem verdiğimizi bu kentte yaşayan herkes biliyor. Şehir merkezinde yaptıklarımız ortada. O güzelliklerin tamamı Denizli'nin geneline var oluncaya kadar biz çalışacağız. Biz laf değil hizmet üretiyoruz" diye konuştu.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr