Ana Sayfa Projelerimiz Devam Eden Projeler Büyükşehir'den Çal'a yatırım atağı sürüyor

Büyükşehir'den Çal'a yatırım atağı sürüyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çal İlçesi'nde gerçekleştirdikleri yatırımların açılış, inceleme ve temel atma törenlerine katıldı. Süller-Hançalar Yolu, Akkent Gölbaşı Parkı ve Ortaköy kilit taşı yatırımlarının açılışını gerçekleştiren Başkan Zolan, Süller Mahallesi'nde 2 bin tonluk su deposunun temel atma törenini yaptı. Başkan Zolan, "Halkımızın yaşam kalitesini artırmak için gece gündüz çalışacağız" dedi.
30 Mart seçimleri öncesinde "Denizli'de ne varsa ilçelerimizde de aynısı olacak" sloganıyla yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çal ilçesini ziyaret ederek bir dizi açılış ve temel atma töreni gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Zolan'ın Çal ziyareti Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı'nın asfaltladığı Hançalar-Süller yolunun açılış töreni ile başladı. Daha sonra Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı'nın Akkent Mahallesi'nde hayata geçirdiği Gölbaşı Parkı'nın açılışını gerçekleştiren Başkan Zolan, Ortaköy Mahallesi'nde beton parke kilit taşı ile kaplanan bölgelerde incelemede bulundu. Son olarak Çal'ın Süller Mahallesi'nde 2000 tonluk ve 500 tonluk içme suyu depolarının temel atma törenini gerçekleştiren Başkan Zolan ve beraberindekiler Çal'a milyonlarca liralık yatırım kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Gittiği her mahallede sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Zolan, özellikle çocuk ve yaşlılarla yakından ilgilenip vatandaşların sorunlarını dinleyerek sohbet etti.
"Hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz"
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çal için ellerinden gelen hizmeti en üst seviyede yapma noktasında gayret gösterdiklerini vurguladı. Başkan Zolan, "Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet verme ve çalışma noktasında biz gece gündüz demeden gayret gösteriyoruz. Ama sizler bizim yanımızda olmasanız, o gücü o enerjiyi almamız, bu işleri yapmamız, yola çıkmamız da mümkün değil. Bizler önce Allah'a sonra sizlere güvenerek bu yollara çıktık. İnşallah el ele kol kola birlik ve beraberlik içerisinde her zorluğun üstesinden geleceğiz" dedi.
"Türkiye'nin bir numaralı şehri olana kadar çalışacağız"
Vatandaşlarla birlikte hareket ederek hem Denizli'de hem Çal'da hizmet destanları yazmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Zolan, "Bunun yanı sıra artık Türkiyemizin güzelliği de önemli. Ben açılışını gerçekleştireceğimiz bu parkımızın ve diğer yatırımlarımızın halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Seçimlerden önce 'Denizli'de ne varsa ilçelerimizde de o olacak' demiştik. Şimdi Denizli'de ne varsa tek tek getirmeye başladık. İnşallah bundan sonra da 'durmak yok Akkent'e hizmet etmeye devam' diyorum. Türkiye'nin bir numaralı şehri olana kadar uyumadan çalışacağız. Durmak yok çalışmaya, koşmaya devam" dedi.