Ana Sayfa Projelerimiz Devam Eden Projeler Sağlık merkezi inşaatı tüm hızıyla sürüyor

Sağlık merkezi inşaatı tüm hızıyla sürüyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli Valiliği ve hayırsever Halil Çarkıt'ın işbirliği ile geçen nisan ayında protokolü imzalanan "Denizli Büyükşehir Belediyesi Halil Çarkıt Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi" inşası tüm hızıyla devam ediyor.
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Gültepe Mahallesi'nde tahsis ettiği arsa üzerine hayırsever Halil Çarkıt tarafından yapımına başlanan Denizli Büyükşehir Belediyesi Halil Çarkıt Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi'nin inşaat çalışmaları sürüyor. Geçen nisan ayında Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli Valiliği ve hayırsever Halil Çarkıt tarafından imzalanan protokol sonrası yapımına başlanan Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi, Gültepe Mahallesi ile birlikte Mehmet Akif Ersoy, Gümüşçay ve Şirinevler bölgelerinin de ihtiyacına karşılık verecek. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından projesi ve kontrolörlüğü yapılan inşaatın şu ana kadar betonarme imalatı tamamlanırken, duvar ve sıva imalatına başlanacağı ifade edildi. Çalışmaların aralıksız şekilde devam ettiği sağlık merkezinin yıl sonuna kadar tamamlanarak hizmete sunulmasının planlandığı bildirildi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli için güzel bir iş yaptıklarını belirterek, "Gültepe ve çevresindeki mahallelerimizde ihtiyaç olan sağlık merkezini karşılamak adına başlattığımız proje devam ediyor" dedi.

Güç birliği

Güzel bir projeye imza attıklarını ifade eden Başkan Zolan, "Hayırseverimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Valiliğimiz ile şehrimizin o bölgesindeki mahallelerin ihtiyacını güç birliği yaparak karşılamış olacağız. Hayırlı bir işe hep beraber imza attık. Projemize katkı koyan hayırseverimiz Halil Çarkıt Bey'e teşekkür ediyorum" diye konuştu. Büyükşehir Belediyesi'nin vatandaşların rahat ve huzuru için sadece alt ve üst yapı gibi fiziki yatırımları değil sağlık, eğitim, spor, kültür ve sanat alanlarında da yatırım yaptığını vurgulayan Başkan Zolan, şöyle konuştu: "Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin her noktasına bir çok alanda hizmet veriyoruz. Gayretimiz vatandaşlarımızın mutlu olmalarını sağlayıp, isteklerini yerine getirmek. Allah'ın izniyle bunu hep birlikte başaracak güçteyiz. Sağlık merkezimiz şimdiden Denizlimize hayırlı olsun."