Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Büyükşehir yüzbinleri aynı sofrada buluşturdu 2017-06-24
Denizli Büyükşehir Belediyesinin her gün bir ya da iki mahallede düzenlediği gönül sofrası AK Vadi Konutları ve Akhan Mahallesi’nde yapıldı. Ramazan ayı boyunca Denizlili Büyükşehir Belediyesinin her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar sofrası ile Büyükşehir Belediyesinin kurduğu iftar çadırında yaklaşık 250 bin kişi aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadı.
Betonarme Boru Satın Alınacaktır 2017-06-23
Betonarme Boru Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
Bayramda otobüsler iki gün ücretsiz 2017-06-23
Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların mezarlık, akraba ve dost ziyaretlerinde zorluk çekmemesi için Ramazan Bayramı'nın ilk 2 günü belediye otobüslerini ücretsiz yaptı.
Üst yapı atağı ilçelerde de devam ediyor 2017-06-23
Denizli Büyükşehir Belediyesinin Ulus Caddesi’nden başlattığı üst yapı çalışmaları ilçelerde de devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sarayköy’ün Tosunlar Mahallesi’nde yapılan üst yapı çalışmalarını inceledi.
Başkan Zolan'dan Ramazan Bayramı mesajı 2017-06-23
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Zolan, "Dayanışma, hoşgörü, sevgi ve kardeşlik değerlerimizi daha yoğun paylaştığımız bir bayramı daha birlikte karşılamanın sevinci içerisindeyiz" dedi.
Başkan Zolan'dan geleneksel bayramlaşmaya davet 2017-06-23
Denizli Büyükşehir Belediyesinin her gün bir mahallede düzenlediği gönül sofrası Karaman ve Merkezefendi ile devam etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm Denizlilileri Ramazan Bayramı’nın birinci günü, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda saat 14.00'de düzenlenecek geleneksel bayramlaşma programına davet etti.
Büyükşehir'den örnek bir proje daha "BENİM MAHALLEM" 2017-06-23
Denizli Büyükşehir Belediyesi mahalle muhtarlarının başkanlığında oluşturulan ve ilk olarak 8 mahallede başlatılan "Benim Mahallem" projesi başlattı. Proje ile mahalle ölçeğinde yönetim birimi oluşturarak, karar süreçlerine halkın katılımının sağlanması ve mahallenin ortak ihtiyaçlarının belirlenerek, mahallenin yaşam kalitesinin geliştirilmesi hedefleniyor.
Başkan Osman Zolan, belediye personeliyle bayramlaştı 2017-06-23
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ramazan Bayramı öncesi belediye personeli ile bayramlaştı. Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının tek tek bayramını kutlayan Başkan Osman Zolan, tüm personele sevdikleriyle birlikte güzel bir bayram geçirmelerini diledi.
Büyükşehir'den akıllı ulaşım dönemi 2017-06-22
Geçen yıl ulaşımda seferberlik başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, fiziki alt yapının yanında teknolojinin de tüm imkanlarını kullanarak toplu taşıma sisteminde akıllı ulaşım dönemini başlattı. Türkiye'ye örnek olacak proje ile vatandaşlar masa üstü veya mobil iletişim araçlarından belediye otobüslerinin anlık konum bilgileri, otobüs hareket saatleri gibi bir çok bilgiye anında ulaşıyor.
Sevindik'e alt yapı müjdesi 2017-06-21
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sevindik Mahallesi sakinleri tarafından yoğun talep aldıkları alt yapı çalışmalarının 2018 yılında başlayacağını müjdeledi.