Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


“Örnek Kıdemli Vatandaş Ödülü” Ozan Nihat’a 2017-10-19
Türkiye Yaşlılık Konseyi Derneği (TÜRYAK) tarafından düzenlenen “Türkiye'nin Örnek Kıdemli Vatandaşları” temalı programda Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından önerilenDenizlili Halk Ozanı Nihat Sönmez, Denizli'nin onuru oldu.
Hamilelik Okulu sertifikaları Başkan Zolan’dan 2017-10-19
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından "Bilinçli anneler, sağlıklı nesiller” sloganıyla hayata geçirilen Hamilelik Okulu’nda 8’inci dönem mezuniyet sevinci yaşandı. Anne ve anne adaylarına sertifikalarını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan verdi.
Başkan Osman Zolan, muhtarları ağırladı 2017-10-19
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi ve Denizli Büyükşehir Muhtarlar Derneği’ni ağırladı. Muhtarların yerel yönetimin başladığı yer olduğunu ifade eden Başkan Zolan, muhtarlık görevinin çok özel olduğunu söyledi.
Yapım İşi 2017-10-18
SOSYAL TESİS VE ÇEVRE DÜZENLEME YAPTIRILACAKTIR ihale edileceği ilan edilmiştir. Ancak 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 26 ncı maddesine göre aşağıdaki hususlarda , düzeltme ilanı yayımlanmasına karar verilmiştir. Tekliflerin hazırlanması ve sunulmasında düzeltilen maddelerin esas alınması gerekmektedir.
Muhtelif mahallelerde su kesintisi 2017-10-18
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün altyapı çalışmaları dolayısıyla 19 Ekim 2017 Perşembe günü Bozburun, Goncalı ve Karakova Mahallelerinde su kesintisi yapılacak.
Başkan Osman Zolan gençlerle buluşuyor 2017-10-18
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genç Denizli projesi kapsamında gençlerle buluşuyor. Gençlerin sorularını tek tek yanıtlayan Başkan Zolan, "Geleceğe hazırlanmak için bilgili ve donanımlı olmanın yanında ülkemizin milli ve manevi değerlerine bağlı olacaksınız" dedi.
Baklan'ın alt yapısı yeniden inşa ediliyor 2017-10-17
Baklan'ın alt yapısını yeniden inşa eden Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, ilçede 40.000 metre kanalizasyon hattı, 37.000 metre içme suyu hattı, 13.000 metre yağmur suyu hattı, 2 adet toplam 550 metreküplük içme suyu deposu, 2 adet terfi merkezi ve 1 adet atıksu arıtma tesisi yapımına başladı.
Büyükşehir'den “Çocuk Bedenine Dokunma” semineri 2017-10-17
Denizli Büyükşehir Belediyesi, toplumda farkındalık yaratmak amacıyla sosyal etkinlik merkezlerinde velilere yönelik “Çocuk Bedenine Dokunma” konulu seminer düzenledi.
ÜÇGEN ÇARŞISI YIKILIYOR 2017-10-16
Enkaza ilk kepçe Başkan Osman Zolan'dan...Denizli'nin uzun yıllardır kanayan yarası haline gelen ve görüntüsüyle kente yakışmadığı herkes tarafından beyan edilen Üçgen Çarşısı'nın yıkımına başlandı. Depreme dayanıksız olan binaya ilk kepçe darbesini vuran Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Denizlimizin her derdinde olduğu gibi bu sıkıntıyı da ortadan kaldırmamız gerekiyordu" dedi.