Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


AK Parti Sarayköy Teşkilatı’ndan Başkan Zolan’a ziyaret 2017-12-15
AK Parti Sarayköy İlçe Başkanı Volkan Gezen ve yeni yönetimi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
Başkan Osman Zolan: “Yeni yaya üst geçidimiz hayırlı olsun” 2017-12-14
Vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşımı için yatırımlarına devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesinin yapımına başladığı Üniversite Yaya Üst Geçidi’nde tabya yerleştirme işlemi tamamlandı. Vatandaşların tırnağına bile zarar gelmesini istemediklerini vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bu yatırımla bir can kaybını önleyebilirsek, bir insanımızın acı çekmesini önleyebilirsek kendimizi mutlu addederiz. Yeni yaya üst geçidimiz hayırlı olsun” dedi.
AK Parti Çal İlçe Teşkilatı’ndan Başkan Zolan’a ziyaret 2017-12-14
AK Parti Çal İlçe Başkanı Yüksel Yılmaz ve yeni yönetimi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
AK Parti Bozkurt İlçe Teşkilatından Başkan Zolan’a ziyaret 2017-12-13
AK Parti Bozkurt İlçe Başkanı Ahmet Bayar ve yönetimi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
"Güzel hizmetlerin altına hep birlikte imza atacağız" 2017-12-13
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Engelliler Meclisi ve Gençlik Meclisi genel kurullarını tamamlamasının ardından Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Genel kurulun hayırlı olmasını dileyen Başkan Zolan, "Bundan sonra da güzel hizmetlerin altına hep birlikte imza atacağız" dedi.
Çameli-Kalınkoz’da alt yapı atağı 2017-12-12
Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, Çameli İlçesi’nin Kalınkoz Mahallesi'nde alt yapı atağı başlattı. İlk kez kanalizasyon hattının döşeneceği Kalınkoz Mahallesi’ne 25 kilometre de içme suyu hattı döşenecek.
Yüzme Havuz Suyu Kimyasalları ve Ekipmanları Satın Alınacaktır 2017-12-11
Yüzme Havuz Suyu Kimyasalları, Gerekli Cihaz ve Ekipmanları Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.