Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Başkan Osman Zolan Memur-Sen’e konuk oldu 2017-12-29
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Denizli İl Temsilciliğini ziyaret etti.
Büyükşehir ve DESKİ personeline SDS müjdesi 2017-12-28
Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ'de çalışan memurlara ödenecek "Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi" (SDS) imzalandı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik imzaladıkları sözleşmenin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Başkan Zolan “Çarşamba Kahvesi” ne konuk oldu 2017-12-28
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) düzenlediği “Çarşamba Kahvesi” adlı sohbet programına konuk oldu. Başkan Zolan, vatana, bayrağa sahip çıkan, değerlerini iyi bilen bir gençliğin Türkiye için çok büyük önem arz ettiğini söyledi.
Denizli modern asfalt şantiyesine kavuştu 2017-12-27
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Aktepe Mahallesi’nden Bozburun Mahallesi’ne taşınarak, modern bir tesisle hizmet verecek yeni asfalt şantiyesinin tamamlandığını müjdeledi. Kısa süre sonra yeni yerine taşınacak tesis modern ve çevreci özelikleri ile örnek olacak.
Mehmet Akif Ersoy’u saygıyla anıyoruz 2017-12-26
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İstiklal Marşı'nın yazarı Milli Şair Mehmet Akif Ersoy’un aramızdan ayrılışının 81’inci yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.
Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası beyaza büründü 2017-12-25
Denizli'de hafta sonu etkisini gösteren kar yağışı ile birlikte Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, bir kez daha beyaza büründü. Hafta sonu tatilini fırsat bilen Denizlililer karın keyfini çıkarmak için yaylaya akın etti.
THM Korosu’ndan yılsonu konseri 2017-12-24
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, “Gurbetten Sılaya Mektuplar” adlı yılsonu konseri düzenledi. Anadolu’ya has ezgilerin seslendirildiği gece, sanatseverlerden tam not aldı.
Evlilik Okulu’nda 34. dönem başladı 2017-12-22
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından "Ailemi Seviyorum" projesi kapsamında yaklaşık 5 yıl önce başlatılan Evlilik Okulu’nda 34. dönem başladı.
Büyükşehir Zabıta’dan örnek davranış 2017-12-22
Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, geleneksel hale getirdiği kan bağışı kampanyasını yineledi. Örnek bir davranışın altına imza atan Zabıta Dairesi Başkanlığı 82 personel ile kampanyaya katkı sundu.
THM Korosu'ndan "Gurbetten Sılaya Mektuplar" Konseri 2017-12-21
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı THM Korosu, "Gurbetten Sılaya Mektuplar" isimli konser düzenleyecek. PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde 23 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de başlayacak konsere tüm Denizlililerin davetli olduğu belirtildi.