Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Büyükşehir Konservatuarı'nda rekor açılış 2018-10-06
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı 2018-2019 yeni dönemine 1.150 öğrenci ile "merhaba" dedi. Rekor seviyedeki öğrenci ile yeni döneme başlayan konservatuar 17 ayrı enstrüman dalında kurs verirken, 7 ayrı da korosu bulunuyor. Denizli'de her çocuk ve gencin en az bir spor ve sanat dalı ile uğraşmasının hayali olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Büyükşehir olarak biz bu konuda her şeyin önünü açtık" dedi.
Büyükşehir otobüsleri KPSS’ ye gireceklere ücretsiz 2018-10-05
Denizli Büyükşehir Belediye otobüsleri, 07 Ekim 2018 Pazar günü yapılacak Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) gireceklere ücretsiz olacak.
Büyükşehir tarihe sahip çıkmaya devam ediyor 2018-10-05
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 870 yıl önce Türklerin zaferi ile sonuçlanan ve Anadolu’nun Türk yurdu olmasında büyük önemi bulunan Kazıkbeli Savaşı için anma etkinlikleri düzenliyor. Etkinlikler kapsamında fotoğraf sergisi ve saygı yürüyüşünün yanı sıra “Tarihe Dokunmak: Kazıkbeli Savaşı” sunumu gerçekleştirilecek.
Büyükşehir Zabıta, usulsüz fiyat artışlarına karşı savaş açtı 2018-10-05
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın usulsüz fiyat artışları konusundaki talimatı ile birlikte harekete geçen Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri kurdan kaynaklı fiyat artışlarının önüne geçmek ve yerli üretim logosu kullanılması ile ilgili denetimde bulundu.
5 YILDIZLI TESİS İLK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI 2018-10-04
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, hayvan dostları ve öğrencilerle birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma, Rehabilitasyon Merkezi ve Doğal Yaşam Parkı’nı ziyaret etti. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde gerçekleşen anlamlı ziyarete katılan hayvanseverler 5 yıldızlı tesis konforundaki merkeze hayran kaldı.
Ulaşım A.Ş.’den duyarlı davranış 2018-10-03
Türk Kızılayı Denizli Kan Bağışı Merkezi'nin düzenlediği kan bağışı kampanyasına katılarak duyarlı bir davranış sergileyen Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş, hizmet içi eğitim seminerlerini de aralıksız olarak sürdürüyor.
Denizli Sera Gazı Envanteri Çalıştayı yapıldı 2018-10-03
İklim değişikliğinin gelecekte insan hayatına vereceği zararı en aza indirmek için bir süre önce "İklim Hareketi İçin Değişime Güç Ver" projesi başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli İklim Değişikliği Eylem Planı için “Denizli Sera Gazı Envanteri” çalıştayı düzenledi.
Öğrenim yardımı almak isteyenlere son gün uyarısı 2018-10-02
Denizli Büyükşehir Belediyesinin 2018-2019 eğitim-öğretim yılında lise ve dengi okullar düzeyinde eğitim gören öğrencilere yönelik yapacağı öğrenim yardımı müracaatları 5 Ekim 2018 Cuma günü sona eriyor.
Büyükşehir'den trafik sorununa dev çözüm 2018-10-02
Kent genelinde sürdürdüğü başarılı ulaşım projelerini birer birer hayata geçiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, trafik sorununu büyük ölçüde rahatlatacak yeni çevre yolu projesinde sona geldi. Yeni çevre yolunda incelemede bulunan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “50 metre genişliğinde 4 geliş, 4 gidiş olan yolumuz Denizli’nin trafik yükünü alacak" dedi.
Büyükşehir DESKİ’de yangın ve deprem tatbikatı 2018-10-02
Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü, yangın ve deprem konusunda bilgi ve birikimlerinin artması ve herhangi bir afet karşısında hazır olunması için gerçeği aratmayan bir tatbikat gerçekleştirdi.