Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Büyükşehir'den Baklan'a modern altyapı ve arıtma tesisi 2018-07-10
Çevre yatırımlarıyla örnek projelere imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, modern atıksu arıtma tesisi kurduğu ilçelere Baklan'ı da dahil ediyor. Baklan Merkez Atıksu Arıtma Tesisi inşaatına başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, ilçenin alt yapısını da yeniden inşa ediyor.
Büyükşehir ile çocuklar hem öğreniyor hem eğleniyor 2018-07-09
Denizli'nin 10 ayrı bölgesinde hizmet veren Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezleri, 8-14 yaş arasındaki çocukların yaz tatillerini daha verimli geçirmeleri için farklı kurs ve etkinliklerle hizmet veriyor.
Temmuz Ayı Meclis Gündemi 2018-07-09
Büyükşehir Belediye Meclisimizin Temmuz ayı toplantısı 13 Temmuz 2018 Cuma günü saat 16.00’da Belediye Meclis Salonunda yapılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.
Gezginler Derneği’nden Denizli ziyareti 2018-07-06
234 ülkeyi seyahat ederek dünyanın en gezgin 39. kişisi unvanına sahip olan Prof. Dr. Orhan Kural’ın başkanlığını yaptığı Türkiye Gezginler Derneği üyeleri Denizli’ye geldi. Prof. Dr. Orhan Kural, Denizli’nin bambaşka bir hale geldiğini belirterek, “Denizli sahiden büyük bir kıymet” dedi.
Büyükşehirle engelleri aşarak tarihe yolculuğa gittiler 2018-07-05
Denizli Büyükşehir Belediyesinin 50-75 yaş arası vatandaşlar için düzenlediği Bursa-Çanakkale gezisinin bu kez çok özel konukları vardı. Engelli vatandaşları, aileleri ile birlikte tarihe yolculuğa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan uğurladı.
Denizli yeni çevre yoluna kavuşuyor 2018-07-05
Denizli'de hayata geçirdiği ulaşım projeleri ile kent trafiğini büyük ölçüde rahatlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, geleceğe damga vuran projelerine devam ediyor. İzmir Yolu üzerinde Hal Kavşağı'ndan Merkezefendi İlçesinin Gümüşler, Üçler, Göveçlik, Yenişafak, Karahasanlı ve Adalet Mahallesi'ne giden 50 metrelik yeni çevre yolu yapımını gerçekleştiriyor. Yaptıkları projelerle kent trafiğini rahatlattıklarını Denizli’nin bir yeni çevre yoluna daha kavuşacağı müjdesini veren Başkan Osman Zolan, “Denizlimize yakışır bir çevre yolu yapıyoruz" dedi.
GESİFED’den Başkan Osman Zolan’a ziyaret 2018-07-04
Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Aysun Nalbant ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Denizlililerden Halk Gününe yoğun katılım 2018-07-04
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın her ayın ilk salı günü vatandaşlarla bir araya geldiği Halk Günü Temmuz ayı buluşması Denizlililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. İstek, öneri ve sorunları dinleyen Başkan Osman Zolan, “Vatandaşlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
BAŞKAN ZOLAN’A MİMARLAR ODASI’NDAN ZİYARET 2018-07-03
Bir süre önce göreve başlayan TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Osman Zolan, Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
“Milletin iradesi tecelli etti” 2018-07-03
24 Haziran Milletvekilliği Genel Seçimlerinde milletvekili olarak seçilip mazbatalarını alan 27. Dönem Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök ile birlikte AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Osman Zolan, “Milletin iradesi tecelli etti. Çok şükür sizler de Denizlimizi temsil edeceksiniz” dedi.