Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Muhtelif Mahallelerde Su Kesintisi 2018-10-10
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün yaptığı içme suyu hat bağlantısı nedeniyle 11 Ekim Perşembe günü Çakmak, Selçukbey, Karahasanlı ve Yenişafak Mahallelerinde su kesintisine gidilecektir.
Tarihi doku Büyükşehir ile ortaya çıkacak 2018-10-10
Denizli’de depreme dayanıksız olması nedeniyle tehlike yaratan Özel İdare İşhanı’nın yıkım çalışmaları hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Yıkım çalışmalarını inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, hantal yapının ortadan kaldırılmasıyla tarihi 2 binanın ortaya çıkacağını, meydanda yapılacak yeni düzenleme ve yeni müzelerle birlikte bölgenin bir turizm merkezi olacağını söyledi.
Büyükşehir destekliyor, kadınlar üretiyor 2018-10-09
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi bünyesinde yaklaşık 12 yıldan bu yana hizmet veren El Emeği Pazarı, aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen kadınlara umut olmaya devam ediyor. Ürettikleri el emeği göz nuru eserleri El Emeği Pazarı'nda satma imkanı bulan kadınlar hem aile bütçesine katkı yapıyor, hem de sosyalleşme imkanı buluyor.
Büyükşehir’den Beyağaç’a modern alt yapı 2018-10-09
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, Beyağaç ilçesinde bir süre önce başlatmış olduğu alt yapı çalışmasının birinci etabını tamamladı.
Fotoğraf Yarışması başvuru süresi uzatıldı 2018-10-08
Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması başvuru süresi yoğun talepten dolayı uzatıldı. Denizli il sınırları içindeki parklar, göller, antik kentler ile Denizli’nin eski meslekleri ve kent merkezindeki yaşamı anlatan karelerin yarışacağı yarışmaya 28 Ekim 2018 tarihine kadar başvurulabilecek.
Büyükşehir'den 870 yıllık zafere coşkulu anma 2018-10-08
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 870 yıl önce Türklerin zaferi ile sonuçlanan ve Anadolu’nun Türk yurdu olmasında büyük önemi bulunan Kazıkbeli Savaşı için anma programı düzenledi. Savaşın yaşandığı Kazıkbeli'nde düzenlenen program coşku içinde geçti.
Genç şehir plancılarından Başkan Osman Zolan'a ziyaret 2018-10-08
Bitirme projelerini tamamlamak için Denizli'yi tercih eden Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü son sınıf öğrencileri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Öğrenciler ev sahipliğinden dolayı Başkan Osman Zolan'a teşekkür etti.
Tarihe yolculukta 9. kafile uğurlandı 2018-10-08
Denizli Büyükşehir Belediyesinin 50-75 yaş arası vatandaşlar için düzenlediği Bursa-Çanakkale gezisi güz dönemi 9. kafilesi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından uğurlandı.
Ekim Ayı Meclis Gündemi 2018-10-08
Büyükşehir Belediye Meclisimizin Ekim ayı toplantısı 12 Ekim 2018 Cuma günü saat: 16.00’da Belediye Meclis Salonunda yapılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.
870 yıllık zafer fotoğraflarla hayat buldu 2018-10-06
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 870 yıl önce Türklerin zaferi ile sonuçlanan Kazıkbeli Savaşı anma etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi düzenledi. 100 eserin yer aldığı sergide "Kazıkbeli Savaşı ve Denizli’de Türk Kültür Tarihi Bulguları" görücüye çıktı.